, ,

A Journey To The Homeric Landscape Troy – Prof. Dr. Rüstem Aslan

$39 000.00

A Journey To The Homeric Landscape Troy. Prof. Dr. Rüstem Aslan. Bucharest: Doubletriangle Troas Productions SRL, 2022. 392 sayfa. İngilizce. 33.5 x 24.5 cm. Yayıncısının orijinal şömizli cildinde. Kondisyonu yeni.

Güvenli Ödeme

Açıklama

“Uzun yıllardır Troya kazıları başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan yeni kitabı A Journey to the Homeric Landscape Troy’da efsanevi antik kent Troya’yı, 20. yüzyılın başından itibaren antik kentin topraklarında gezinmiş ve seyahatnamelerinde bu toprakları konu edinmiş seyyahların yazıları aracılığıyla inceliyor.

Daha önce araştırmacılara açık olmayan birincil kaynakların da kullanıldığı kitap hem görselleri hem de özel baskısıyla keyifli bir okuma deneyimi sunuyor.

Lise öğrencilerinden akademisyenlere geniş bir okur kitlesi için yazılan kitap tarih, arkeoloji, şehir tarihi, mimari, gezi yazıları ile ilgilenen herkese tavsiyemizdir.”

A Journey To The Homeric Landscape Troy. Prof. Dr. Rüstem Aslan. Bucharest: Doubletriangle Troas Productions SRL, 2022. 392 sayfa. İngilizce. 33.5 x 24.5 cm. Yayıncısının orijinal şömizli cildinde. Kondisyonu yeni.

Shopping Cart
Scroll to Top